Radom, dn. 14.09.2021
Zapytanie ofertowe na:
wykonanie opracowań merytorycznych związanych z realizowanymi pracami badawczo-rozwojowymi
- Przedmiot zapytania ofertowego:
- Przedmiotem zapytania ofertowego (dalej zwanego „Zapytaniem Ofertowym”) jest przeprowadzenie postępowania, którego celem będzie wyłonienie 1 osoby (Wykonawcy), która po zawarciu umowy z Zamawiającym, wspólnie z pracownikami Zamawiającego samodzielnie wykona opracowania merytoryczne stanowiące część prac badawczo-rozwojowych realizowanych przez Zamawiającego.
- Szczegółowe zadania Wykonawcy obejmują:
- Uruchomienie dodatkowego układu pompowego w prototypowym urządzeniu badawczo-technologicznym do realizacji plazmowych technologii obróbki powierzchniowej w systemie Flexline.
- Opracowanie, wykonanie i uruchomienie systemu sterowania pracą magnetronowych źródeł plazmy (8szt.) oraz dział jonowych (4 zestawy) w prototypowym urządzeniu badawczo-technologicznym do realizacji plazmowych technologii obróbki powierzchniowej w systemie Flexline.
- Uruchomienie funkcjonalne systemu sterowania prototypowego urządzenia badawczo-technologicznego do realizacji plazmowych technologii obróbki powierzchniowej w systemie Flexline z poziomu komputera sterującego (szafa sterująca) oraz tabletu.
Testy weryfikacyjne.
- Szacowany nakład pracy: 1os x 450h. Rozliczenia comiesięczne na podstawie wykazu liczby przepracowanych godzin.
- Szacowany termin zakończenia prac: 2021 r.
- Wymogi dotyczące doświadczenia i kwalifikacji Wykonawcy:
- Co najmniej 10-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i uruchamiania systemów sterowania w urządzeniach prototypowych w produkcji doświadczalnej;
- Minimum 10 letnie doświadczenie w realizacji prac badawczo-rozwojowych z obszarów elektroniki i automatyki;
- Doświadczenie w kierowaniu pracami badawczo-rozwojowymi w ciągu ostatnich 10 lat (np. uczestnictwo w zespołach badawczych realizujących prace B+R z zakresu budowy i uruchamiania prototypowych urządzeń badawczych lub technologicznych);
- Doświadczenie w projektowaniu systemów sterowania urządzeń w oparciu o sterowniki typu Schneider serii M340, aplikację Unity oraz oprogramowanie Vijeo Designer;
- Potwierdzona znajomość technologii osadzania powłok metodą łukowo-próżniową i magnetronową.
Termin składania ofert: |
do 24.09.2021 roku |
|
Miejsce składania ofert: |
|
|
Adres: |
26-600 Radom, ul. Pułaskiego 6/10 |
|
Sposób składania ofert: |
oferty można składać w formie w siedzibie Ł- ITeE |
|
lub elektronicznej, na adres: |
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. |
|
Osoba do kontaktów: |
Prof. dr hab. inż. Jerzy Smolik; |
|
Kryteria oceny ofert: |
cena 100%; |
|
Sposób oceny: |
zamawiający wybierze ofertę z najniższą ceną |
|
Termin wykonania zamówienia: |
max. do dnia 31.12.2021 |
Niniejsze zamówienie jest udzielane w ramach projektu Nr RPMA.01.01.00-14-8249/17 pt. „Utworzenie Ośrodka Inteligentnych Specjalizacji w Zakresie Innowacyjnych Technologii Przemysłowych oraz Bezpieczeństwa Technicznego
i Środowiskowego”, Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego, Oś priorytetowa I „Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce”, Działanie 1.1 „Działalność badawczo – rozwojowa jednostek naukowych”. (zwanego dalej „Projektem”), zadanie operacyjne II.2 pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej umożliwiającej realizację procesów plazmowej obróbki powierzchniowej dla elementów wstęgowych (taśmy, blachy) w systemie ciągłym”.