mail  
   

Aktualności

  

Myślenie poza schematami – Integracja środowisk na rzecz współpracy edukacji zawodowej z rynkiem pracy

Konferencję honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Radomia

  

Szanowni Państwo,

Mamy ogromne szczęście żyć, uczyć się i pracować w ciekawych czasach, zintegrowani z Unią Europejską, w czasach niebywałego postępu technologicznego, odkryć naukowych, globalnych wyzwań i zagrożeń, dynamicznych zamian społecznych, które z coraz większą siłą oddziaływają na świat edukacji i pracy.

Jak w gąszczu lawinowo pojawiających się zmian na rynku pracy ma funkcjonować współczesna i przyszła szkoła zawodowa? Jakie rozwiązania systemowe oraz narzędzia wzmacniają i integracją edukację z rynkiem pracy? W jaki sposób w naszej małej radomskiej ojczyźnie możemy RAZEM wspierać i kształtować kompetencje dzieci i młodzieży, aby ich kariera edukacyjna i zawodowa była pozytywnym wyborem trafiającym w potrzeby i oczekiwana pracodawców?

Na te oraz inne pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi w wystąpieniach i dyskusjach z udziałem znanych ekspertów, specjalistów, praktyków edukacyjnych i pracodawców w ramach konferencji „Myślenie poza schematami – Integracja środowisk na rzecz współpracy edukacji zawodowej z rynkiem pracy”.

Niewątpliwie edukacja zawodowa musi odpowiadać na potrzeby pracodawców, ale i pracodawcy powinni mieć większy wpływ na jakość kwalifikacji przyszłych swoich pracowników. Będziemy poszukiwać nowych możliwości współpracy i podejmowania wspólnych działań ponad dotychczasowymi schematami z udziałem różnych interesariuszy, po to aby uzyskać efekt synergiczny tak potrzebny dla rozwoju edukacji zawodowej i zatrudnienia w naszym mieście.

Celem konferencji jest również zainicjowanie działalności nowego, innowacyjnego pod względem organizacyjnym partnerstwa lokalnego pn. RADOMSKI PAKT DLA ROZWOJU I PROMOCJI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO. Do udziału w Pakcie serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy są przekonani, że przyszłość radomskiej edukacji zawodowej jest w naszych rękach.

 

KIEDY: 21 listopada 2019 roku
GDZIE:
Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Technologii Eksploatacji, Radom, ul. K. Pułaskiego 6/10
CZAS:
9.00 - 16.00

Zgłoszenia udziału w spotkaniu można dokonać: wysyłając wiadomość z formularzem zgłoszeniowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Szczegóły organizacyjne Konferencji, Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej: www.ckd-edukacja.pl.

 

PROGRAM KONFERENCJI

 

 

 


 

Obszary działalności

 

 

 

Czasopismo Ł- ITeE 

 


pinf logo mini


 

 

 


 

biuletyn 2015 01


 


  

akredytowana iob logo

 

  


Dane osobowe