mail  
   

Aktualności

 
 

 

REGIONY EUROPEJSKIE GOTOWE NA ZIELONĄ I CYFROWĄ TRANSFORMACJĘ

 
22.06.2021r. w ramach projektu INTERREG Europe SMARTY, obyło się III Międzynarodowe Spotkanie Brokerskie dedykowane cyfrowej i zielonej transformacji, w którym wzięli udział eksperci z różnych regionów europejskich dzieląc się swoim doświadczeniem we wspomaganiu MŚP w drodze ku digitalizacji oraz gospodarce obiegu zamkniętego.
 
W wydarzeniu, które odbywa się cyklicznie dwa razy w roku pod egidą projektu SMARTY, wzięło udział ponad 40 uczestników, w tym partnerzy SMARTY, instytucje zarządzające i interesariusze z całego kontynentu.
III Międzynarodowe Spotkanie Brokerskie, zorganizowane przez słoweńskie Centrum Rozwoju Narzędzi i Matryc (TECOS) oraz Fundację i2CAT (Hiszpania), składało się z dwóch sesji plenarnych i okrągłego stołu, na których prezentowane były m.in. dobre praktyki (zidentyfikowane przez partnerów projektu SMARTY) mające potencjał inspirowania podobnych działań w innych regionach Europy. Wydarzenie dostarczyło także cennych informacji na temat regionalnych strategii i studiów przypadków wspierających zieloną transformację branż i ekosystemów biznesowych.
Więcej:
 

Obszary działalności

 

 

 

Czasopismo Ł- ITeE 

 


pinf logo mini


 

 

 


 

biuletyn 2015 01


 


  

akredytowana iob logo

 

  


Dane osobowe