mail en

Aktualności

Radom, dn 16.03.2020

Zapytanie ofertowe na:
wykonanie opracowań merytorycznych związanych z realizowanymi pracami badawczo-rozwojowymi

  1. Przedmiot zapytania ofertowego:
  • Przedmiotem zapytania ofertowego (dalej zwanego „Zapytaniem Ofertowym”) jest przeprowadzenie postępowania, którego celem będzie wyłonienie 1 osoby (Wykonawcy), która po zawarciu umowy z Zamawiającym, wspólnie z pracownikami Zamawiającego samodzielnie wykona opracowania merytoryczne stanowiące część prac badawczo-rozwojowych realizowanych przez Zamawiającego.
  • Szczegółowe zadania Wykonawcy obejmują:
    • Weryfikację mechanicznej dokumentacji konstrukcyjnej prototypowej aparatury badawczej pod względem poprawności konstrukcyjnej, rysunkowej i technologiczności;
    • Opracowanie materiałów merytorycznych niezbędnych do uzyskania prawa własności intelektualnej (zgłoszeń patentowych) dotyczących rozwiązań technicznych stanowiących wynik prac B+R realizowanych przez Zamawiającego;
    • Opracowywanie merytoryczne raportów i sprawozdań z prac badawczo-rozwojowych realizowanych przez Zamawiającego;
    • Prowadzenie dokumentacji systemu zapewnienia jakości zgodnego z normą ISO 9001 funkcjonującego w zakładzie Zamawiającego, w zakresie projektowania prototypowej aparatury badawczej;
    • Przygotowanie materiałów do publikacji w czasopismach naukowych na temat prac badawczo-rozwojowych realizowanych przez Zamawiającego.
  1. Szacowany nakład pracy: 1os x 700h. Rozliczenia comiesięczne na podstawie wykazu liczby przepracowanych godzin.
  2. Szacowany termin zakończenia prac: 12.2020 r.
  3. Wymogi dotyczące doświadczenia i kwalifikacji Wykonawcy:
  • Co najmniej 20-letnie doświadczenie w zakresie opracowywania, weryfikacji i warsztatowego obiegu mechanicznej dokumentacji konstrukcyjnej w produkcji doświadczalnej;
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu praw własności intelektualnej udokumentowane co najmniej 10-ma zgłoszeniami patentowymi lub patentami uzyskanymi w okresie ostatnich 10 lat;
  • Minimum 15 letnie doświadczenie w realizacji prac badawczo-rozwojowych z obszarów mechaniki, mechatroniki lub aparatury badawczej;
  • Doświadczenie w kierowaniu pracami badawczo-rozwojowymi w ciągu ostatnich 15 lat (np. pełnienie roli kierownika projektu);
  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu systemów jakości zgodnych z normą ISO 9001 dotyczących produkcji doświadczalnej;
  • Autorstwo lub współautorstwo co najmniej 10 publikacji w czasopismach naukowych w ciągu ostatnich 5 lat.

Termin składania ofert:

do 30.03.2020 roku

Miejsce składania ofert:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Eksploatacji

Adres:

26-600 Radom, ul. Pułaskiego 6/10

Sposób składania ofert:

oferty można składać w formie w siedzibie Ł- ITeE

lub elektronicznej, na adres:

Osoba do kontaktów:

dr hab. inż. Andrzej Zbrowski, prof. ndzw.;

Kryteria oceny ofert:

cena 100%;

Sposób oceny:

zamawiający wybierze ofertę z najniższą ceną

Termin wykonania zamówienia:

maksymalnie dziewięć miesięcy od daty udzielenia zamówienia

Niniejsze zamówienie jest udzielane w ramach projektu Nr RPMA.01.01.00-14-8249/17 pt. „Utworzenie Ośrodka Inteligentnych Specjalizacji w Zakresie Innowacyjnych Technologii Przemysłowych oraz Bezpieczeństwa Technicznego i Środowiskowego”, Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego, Oś priorytetowa I „Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce”, Działanie 1.1 „Działalność badawczo – rozwojowa jednostek naukowych”. (zwanego dalej „Projektem”), zadanie operacyjne IV.4 pn.: „Systemy identyfikacji i weryfikacji bezpieczeństwa technicznego w warunkach środowiskowych aplikacji gospodarczych i specjalnych”.

Obszary działalności

Czasopismo Ł- ITeE

pinf logo mini

biuletyn 2015 01

Dane osobowe