mail  
   

Aktualności

 

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty pt. „Kompetencje pracownika Przemysłu 4.0”, organizowane przez Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Technologii Eksploatacji wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach projektu „SMARTY – Inteligentne MŚP w kierunku Przemysłu 4.0” (Interreg Europa).

Podczas warsztatów przybliżymy najważniejsze zmiany w Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza do 2030 roku, a następnie wspólnie z Państwem zastanowimy się, jakie kompetencje będą szczególnie potrzebne dla rozwoju Przemysłu 4.0 na Mazowszu i powinny być w pierwszej kolejności wspierane przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2021-2027. Dyskusja przyczyni się do opracowania dokumentu kierunkowego dla inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego, poświęconego rozwojowi kadr dla nowoczesnej gospodarki.

Warsztaty odbędą się 14 stycznia 2021 r. w formie zdalnej.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o kontakt - tel: 48 364 92 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty będą przeprowadzone z wykorzystaniem narzędzia Swarmcheck.

Obszary działalności

 

 

 

Czasopismo Ł- ITeE 

 


pinf logo mini


 

 

 


 

biuletyn 2015 01


 


  

akredytowana iob logo

 

  


Dane osobowe